Usuwanie filtra cząstek stałych DPF

Pojazdy VOLKSWAGEN C.V. Transporter Window Van SWB & LWB Low Roof wyposażone w silnik diesla, które opuściły fabrykę po 1996 roku, mogą korzystać z filtra cząstek stałych DPF. Zadaniem filtra cząstek jest zbieranie cząstek sadzy i popiołu powstałych w procesie standardowej pracy silnika.

Regeneracja filtra cząstek stałych DPF w VOLKSWAGEN C.V. Transporter Window Van SWB & LWB Low Roof jest wymagana raz na jakiś czas gdy samochód przypomni nam o tym błędem na desce rozdzielczej oraz obniżeniem mocy. Regenerowanie filtra DPF w VOLKSWAGEN C.V. Transporter Window Van SWB & LWB Low Roof nie pozwala na pozbycie się wszystkich naleciałości wyprodukowanych przy silnika.

Usuwanie filtra DPF w VOLKSWAGEN C.V. Transporter Window Van SWB & LWB Low Roof przeprowadzane jest jeden raz aby pozbyć się problemu przepełnionego filtra cząstek stałych. Odprężenie pracy silnika jest wyczuwalne zaraz po wyeliminowaniu filtra DPF. Lepsza kultura pracy silnika daje z poruszania się naszym samochodem.

Wersje VOLKSWAGEN C.V. Transporter Window Van SWB & LWB Low Roof z filtrem DPF/FAP:

  • VOLKSWAGEN C.V. Transporter Window Van SWB & LWB Low Roof T30 (85 PS) TDI PD 1.9ltr


Zachęcamy do nawiązania kontaktu z naszymi fachowcami w tej dziedzinie w celu doprecyzowania szczegółów. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na Państwa pytania z dziedziny usuwania filtra cząstek stałych (DPF/FAP) w aucie VOLKSWAGEN C.V. Transporter Window Van SWB & LWB Low Roof .