Usuwanie filtra cząstek stałych DPF

Samochody VOLKSWAGEN C.V. Transporter Window Van LWB Highroof wykorzystujące silnik diesla, które opuściły fabrykę po 1996 roku, mogą wykorzystywać filtr cząstek stałych DPF. Rolą filtra cząstek jest wyłapywanie cząstek sadzy i popiołu powstałych w procesie standardowej pracy silnika.

Regeneracja filtra cząstek stałych DPF w VOLKSWAGEN C.V. Transporter Window Van LWB Highroof jest wskazana cyklicznie gdy pojazd przypomni nam o tym sygnałem na desce rozdzielczej oraz zmniejszeniem mocy. Regenerowanie filtra DPF w VOLKSWAGEN C.V. Transporter Window Van LWB Highroof nie pozwala na pozbycie się wszystkich cząstek wytworzonych przy pracy silnika.

Usuwanie filtra DPF w VOLKSWAGEN C.V. Transporter Window Van LWB Highroof przeprowadzane jest jeden raz aby pozbyć się problemu zapełnienia filtra cząstek stałych. Odciążenie pracy silnika jest widoczne momentalnie po pozbyciu się filtra DPF. Przyjemniejsza kultura pracy silnika większą przyjemność z poruszania się naszym autem.

Wersje VOLKSWAGEN C.V. Transporter Window Van LWB Highroof z filtrem DPF/FAP:

  • VOLKSWAGEN C.V. Transporter Window Van LWB Highroof T30/T32 (104 PS) TDI PD 1.9ltr


Zachęcamy do skontaktowania się z naszymi fachowcami w tej dziedzinie w celu ustalenia szczegółów. Chętnie udzielimy odpowiedzi na Państwa pytania w tematyce usuwania filtra cząstek stałych (DPF/FAP) w aucie VOLKSWAGEN C.V. Transporter Window Van LWB Highroof .