Usuwanie filtra cząstek stałych DPF

Auta VOLKSWAGEN C.V. New Caddy ( Passenger range ) wyposażone w silnik diesla, które zostały wyprodukowane po 1996 roku, mogą korzystać z filtra cząstek stałych DPF. Rolą DPF jest wyłapywanie cząstek sadzy i popiołu powstałych w procesie normalnej pracy silnika.

Regeneracja filtra cząstek stałych DPF w VOLKSWAGEN C.V. New Caddy ( Passenger range ) jest konieczna cyklicznie gdy samochód przypomni nam o tym sygnałem na desce rozdzielczej oraz obniżeniem mocy. Regenerowanie filtra DPF w VOLKSWAGEN C.V. New Caddy ( Passenger range ) nie pozwala na pozbycie się wszystkich naleciałości wytworzonych przy działaniu silnika.

Usuwanie filtra DPF w VOLKSWAGEN C.V. New Caddy ( Passenger range ) przeprowadzane jest jeden raz aby wyeliminować problem zapchanego filtra cząstek stałych. Odprężenie pracy silnika jest widoczne zaraz po wymontowaniu filtra DPF. Lepsza kultura pracy silnika więcej przyjemności z przemieszczania się naszym autem.

Wersje VOLKSWAGEN C.V. New Caddy ( Passenger range ) z filtrem DPF/FAP:

  • VOLKSWAGEN C.V. New Caddy ( Passenger range ) 1.6 TDI CR 102PS


Zapraszamy do nawiązania kontaktu z nami w celu umówienia szczegółów. Chętnie odpowiemy na Państwa wątpliwości z dziedziny usuwania filtra cząstek stałych (DPF/FAP) w samochodzie VOLKSWAGEN C.V. New Caddy ( Passenger range ).