Usuwanie filtra cząstek stałych DPF

Samochody VOLKSWAGEN C.V. Crafter posiadające silnik wysokoprężny, które powstały po 1996 roku, mogą wykorzystywać filtr cząstek stałych DPF. Zadaniem DPF jest wyłapywanie cząstek sadzy i popiołu powstałych w procesie standardowej pracy silnika.

Regeneracja filtra cząstek stałych DPF w VOLKSWAGEN C.V. Crafter jest wymagana co jakiś czas gdy samochód przypomni nam o tym informacją na desce rozdzielczej oraz obniżeniem mocy. Regenerowanie filtra DPF w VOLKSWAGEN C.V. Crafter nie pozwala na pozbycie się wszystkich naleciałości wyprodukowanych przy silnika.

Usuwanie filtra DPF w VOLKSWAGEN C.V. Crafter przeprowadzane jest jeden raz aby wyeliminować problem przepełnionego filtra cząstek stałych. Odciążenie pracy silnika jest wyczuwalne momentalnie po wyeliminowaniu filtra DPF. Przyjemniejsza kultura pracy silnika więcej przyjemności z jazdy naszym autem.

Wersje VOLKSWAGEN C.V. Crafter z filtrem DPF/FAP:

  • VOLKSWAGEN C.V. Crafter 2.5 TDI 88PS ( Axle Ratio 4.364 )


Zachęcamy do kontaktu z naszymi fachowcami w tej dziedzinie w celu doprecyzowania szczegółów. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa wątpliwości z dziedziny usuwania filtra cząstek stałych (DPF/FAP) w samochodzie VOLKSWAGEN C.V. Crafter.