Usuwanie filtra cząstek stałych DPF

Samochody VOLKSWAGEN C.V. California Motor Home wyposażone w silnik wysokoprężny, które opuściły fabrykę po 1996 roku, mogą mieć filtr cząstek stałych DPF. Rolą filtra cząstek jest zbieranie cząstek sadzy i popiołu wytworzonych w procesie normalnej pracy silnika.

Regeneracja filtra cząstek stałych DPF w VOLKSWAGEN C.V. California Motor Home jest konieczna raz na jakiś czas gdy auto przypomni nam o tym sygnałem na desce rozdzielczej oraz spadkiem mocy. Regenerowanie filtra DPF w VOLKSWAGEN C.V. California Motor Home nie wyczyści ze wszystkich odpadów wytworzonych przy pracy silnika.

Usuwanie filtra DPF w VOLKSWAGEN C.V. California Motor Home przeprowadzane jest jeden raz aby pozbyć się problemu pełnego filtra cząstek stałych. Ułatwienie pracy silnika jest widoczne zaraz po pozbyciu się filtra DPF. Lepsza kultura pracy silnika oddaje) większy komfort z poruszania się naszym samochodem.

Wersje VOLKSWAGEN C.V. California Motor Home z filtrem DPF/FAP:

  • VOLKSWAGEN C.V. California Motor Home 2.0 TDI 140PS


Zachęcamy do skontaktowania się z naszymi fachowcami w tej dziedzinie w celu umówienia szczegółów. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na Państwa pytania z dziedziny usuwania filtra cząstek stałych (DPF/FAP) w samochodzie VOLKSWAGEN C.V. California Motor Home .