Usuwanie filtra cząstek stałych DPF

Pojazdy VOLKSWAGEN C.V. Transporter Window Van SWB & LWB Low Roof wyposażone w silnik wysokoprężny, które opuściły fabrykę po 1996 roku, mogą mieć filtr cząstek stałych DPF. Rolą filtra DPF jest pochłanianie cząstek sadzy i popiołu powstałych w procesie normalnej pracy silnika.

Regeneracja filtra cząstek stałych DPF w VOLKSWAGEN C.V. Transporter Window Van SWB & LWB Low Roof jest wymagana cyklicznie gdy pojazd przypomni nam o tym informacją na desce rozdzielczej oraz spadkiem mocy. Regenerowanie filtra DPF w VOLKSWAGEN C.V. Transporter Window Van SWB & LWB Low Roof nie wyczyści ze wszystkich naleciałości powstałych przy działaniu silnika.

Usuwanie filtra DPF w VOLKSWAGEN C.V. Transporter Window Van SWB & LWB Low Roof przeprowadzane jest jeden raz aby wyeliminować problem zapchanego filtra cząstek stałych. Odciążenie pracy silnika jest wyczuwalne momentalnie po pozbyciu się filtra DPF. Pełniejsza kultura pracy silnika większą przyjemność z przemieszczania się naszym pojazdem.

Wersje VOLKSWAGEN C.V. Transporter Window Van SWB & LWB Low Roof z filtrem DPF/FAP:

  • VOLKSWAGEN C.V. Transporter Window Van SWB & LWB Low Roof T30 (85 PS) TDI PD 1.9ltr


Zachęcamy do kontaktu z nami w celu umówienia szczegółów. Chętnie odpowiemy na Państwa wątpliwości z dziedziny usuwania filtra cząstek stałych (DPF/FAP) w samochodzie VOLKSWAGEN C.V. Transporter Window Van SWB & LWB Low Roof .