Usuwanie filtra cząstek stałych DPF

Pojazdy VOLKSWAGEN C.V. Transporter Window Van LWB Highroof wyposażone w silnik wysokoprężny, które zostały wyprodukowane po 1996 roku, mogą korzystać z filtra cząstek stałych DPF. Rolą DPF jest zbieranie cząstek sadzy i popiołu powstałych w procesie normalnej pracy silnika.

Regeneracja filtra cząstek stałych DPF w VOLKSWAGEN C.V. Transporter Window Van LWB Highroof jest wskazana cyklicznie gdy auto przypomni nam o tym błędem na desce rozdzielczej oraz zmniejszeniem mocy. Regenerowanie filtra DPF w VOLKSWAGEN C.V. Transporter Window Van LWB Highroof nie pozwala na pozbycie się wszystkich naleciałości wytworzonych przy pracy silnika.

Usuwanie filtra DPF w VOLKSWAGEN C.V. Transporter Window Van LWB Highroof jest jednorazowe aby wyeliminować problem zapełnienia filtra cząstek stałych. Odciążenie pracy silnika jest widoczne zaraz po usunięciu filtra DPF. Lepsza kultura pracy silnika daje z jazdy naszym samochodem.

Wersje VOLKSWAGEN C.V. Transporter Window Van LWB Highroof z filtrem DPF/FAP:

  • VOLKSWAGEN C.V. Transporter Window Van LWB Highroof T30/T32 (104 PS) TDI PD 1.9ltr


Zachęcamy do skontaktowania się z naszym serwisem w celu doprecyzowania szczegółów. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na Państwa pytania w tematyce usuwania filtra cząstek stałych (DPF/FAP) w samochodzie VOLKSWAGEN C.V. Transporter Window Van LWB Highroof .