Usuwanie filtra cząstek stałych DPF

Samochody VOLKSWAGEN C.V. New Caddy ( Passenger range ) wyposażone w silnik diesla, które opuściły fabrykę po 1996 roku, mogą mieć filtr cząstek stałych DPF. Zadaniem filtra DPF jest zbieranie cząstek sadzy i popiołu powstałych w procesie normalnej pracy silnika.

Regeneracja filtra cząstek stałych DPF w VOLKSWAGEN C.V. New Caddy ( Passenger range ) jest wymagana raz na jakiś czas gdy pojazd przypomni nam o tym sygnałem na desce rozdzielczej oraz zmniejszeniem mocy. Regenerowanie filtra DPF w VOLKSWAGEN C.V. New Caddy ( Passenger range ) nie pozwala na pozbycie się wszystkich cząstek wyprodukowanych przy działaniu silnika.

Usuwanie filtra DPF w VOLKSWAGEN C.V. New Caddy ( Passenger range ) przeprowadzane jest jeden raz aby pozbyć się problemu zapchanego filtra cząstek stałych. Odciążenie pracy silnika jest odczuwalne momentalnie po wymontowaniu filtra DPF. Przyjemniejsza kultura pracy silnika więcej wrażeń z jazdy naszym pojazdem.

Wersje VOLKSWAGEN C.V. New Caddy ( Passenger range ) z filtrem DPF/FAP:

  • VOLKSWAGEN C.V. New Caddy ( Passenger range ) 1.6 TDI CR 102PS


Zapraszamy do kontaktu z naszymi fachowcami w tej dziedzinie w celu ustalenia szczegółów. Chętnie udzielimy odpowiedzi na Państwa wątpliwości w tematyce usuwania filtra cząstek stałych (DPF/FAP) w samochodzie VOLKSWAGEN C.V. New Caddy ( Passenger range ).