Usuwanie filtra cząstek stałych DPF

Pojazdy VOLKSWAGEN C.V. LT 35 Window Van MWB + LWB High Roof wykorzystujące silnik diesla, które opuściły fabrykę po 1996 roku, mogą zawierać filtr cząstek stałych DPF. Rolą filtra cząstek jest pochłanianie cząstek sadzy i popiołu wytworzonych w procesie standardowej pracy silnika.

Regeneracja filtra cząstek stałych DPF w VOLKSWAGEN C.V. LT 35 Window Van MWB + LWB High Roof jest wymagana raz na jakiś czas gdy auto przypomni nam o tym sygnałem na desce rozdzielczej oraz obniżeniem mocy. Regenerowanie filtra DPF w VOLKSWAGEN C.V. LT 35 Window Van MWB + LWB High Roof nie opróżni ze wszystkich cząstek wyprodukowanych przy silnika.

Usuwanie filtra DPF w VOLKSWAGEN C.V. LT 35 Window Van MWB + LWB High Roof przeprowadzane jest jeden raz aby pozbyć się problemu zapełnienia filtra cząstek stałych. Odciążenie pracy silnika jest wyczuwalne zaraz po wymontowaniu filtra DPF. Lepsza kultura pracy silnika więcej wrażeń z przemieszczania się naszym pojazdem.

Wersje VOLKSWAGEN C.V. LT 35 Window Van MWB + LWB High Roof z filtrem DPF/FAP:

  • VOLKSWAGEN C.V. LT 35 Window Van MWB + LWB High Roof 83 PS TDI 2.5 Axle Ratio 4.375


Zapraszamy do kontaktu z naszymi fachowcami w tej dziedzinie w celu doprecyzowania szczegółów. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa wątpliwości z zakresu usuwania filtra cząstek stałych (DPF/FAP) w samochodzie VOLKSWAGEN C.V. LT 35 Window Van MWB + LWB High Roof.