Usuwanie filtra cząstek stałych DPF

Auta VOLKSWAGEN C.V. Crafter wyposażone w silnik diesla, które powstały po 1996 roku, mogą wykorzystywać filtr cząstek stałych DPF. Zadaniem DPF jest pochłanianie cząstek sadzy i popiołu powstałych w procesie standardowej pracy silnika.

Regeneracja filtra cząstek stałych DPF w VOLKSWAGEN C.V. Crafter jest konieczna raz na jakiś czas gdy samochód przypomni nam o tym błędem na desce rozdzielczej oraz zmniejszeniem mocy. Regenerowanie filtra DPF w VOLKSWAGEN C.V. Crafter nie opróżni ze wszystkich cząstek powstałych przy działaniu silnika.

Usuwanie filtra DPF w VOLKSWAGEN C.V. Crafter przeprowadzane jest jeden raz aby pozbyć się problemu zapchanego filtra cząstek stałych. Odciążenie pracy silnika jest wyczuwalne zaraz po wymontowaniu filtra DPF. Pełniejsza kultura pracy silnika większą przyjemność z poruszania się naszym pojazdem.

Wersje VOLKSWAGEN C.V. Crafter z filtrem DPF/FAP:

  • VOLKSWAGEN C.V. Crafter 2.5 TDI 88PS ( Axle Ratio 4.364 )


Zachęcamy do skontaktowania się z naszymi fachowcami w tej dziedzinie w celu doprecyzowania szczegółów. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na Państwa wątpliwości w tematyce usuwania filtra cząstek stałych (DPF/FAP) w pojeździe VOLKSWAGEN C.V. Crafter.