Usuwanie filtra cząstek stałych DPF

Auta VOLKSWAGEN C.V. California Motor Home wyposażone w silnik diesla, które opuściły fabrykę po 1996 roku, mogą mieć filtr cząstek stałych DPF. Rolą DPF jest zbieranie cząstek sadzy i popiołu wytworzonych w procesie normalnej pracy silnika.

Regeneracja filtra cząstek stałych DPF w VOLKSWAGEN C.V. California Motor Home jest konieczna cyklicznie gdy pojazd przypomni nam o tym informacją na desce rozdzielczej oraz zmniejszeniem mocy. Regenerowanie filtra DPF w VOLKSWAGEN C.V. California Motor Home nie opróżni ze wszystkich odpadów wyprodukowanych przy silnika.

Usuwanie filtra DPF w VOLKSWAGEN C.V. California Motor Home przeprowadzane jest jeden raz aby pozbyć się problemu pełnego filtra cząstek stałych. Odprężenie pracy silnika jest widoczne odrazu po usunięciu filtra DPF. Lepsza kultura pracy silnika więcej wrażeń z poruszania się naszym pojazdem.

Wersje VOLKSWAGEN C.V. California Motor Home z filtrem DPF/FAP:

  • VOLKSWAGEN C.V. California Motor Home 2.0 TDI 140PS


Zachęcamy do skontaktowania się z naszymi fachowcami w tej dziedzinie w celu umówienia szczegółów. Chętnie udzielimy odpowiedzi na Państwa wątpliwości w tematyce usuwania filtra cząstek stałych (DPF/FAP) w samochodzie VOLKSWAGEN C.V. California Motor Home .